Prijs | Kilometerstand | Bouwjaar | Vermogen | Brandstof | Transmissie | BTW / Marge |
€ 9.500 | 181.109 KM | 25-01-2011 | 141 PK | Benzine | Handgeschakeld | Marge |
Veelzijdigheid en doordacht design staan aan de basis van deze ruime Nissan Qashqai +2 uit 2011 die een stand van 181109 kilometer op de teller heeft. Deze goed onderhouden auto is van de eerste eigenaar. Een krachtige viercilinder motor zorgt voor de aandrijving van deze SUV. Met zijn lederen bekleding is deze auto comfortabel en stijlvol. Op zelfs de koudste ochtend biedt de stoelverwarming een heerlijk welkom. Onderweg heeft u extra veel te zien dankzij het glazen panorama dak. Met de krachtige xenonverlichting heeft u optimaal zicht in het donker. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, verstelbare lendensteunen, actieve hoofdsteunen, elektrisch bedienbare ramen achter en elektrisch inklapbare buitenspiegels horen tot de voorzieningen op deze auto.
Het high performance audiosysteem staat garant voor een levendige en krachtige muziekweergave. Natuurlijk is het systeem ook voorzien van: full map navigatiesysteem. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Dankzij de parkeersensoren achter kunt u met een gerust hart in de kleinste gaatjes inparkeren. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. Meer rijcomfort en minder brandstofgebruik? Even de cruise control instellen en dan ontspannen rijden! Met lederen versnellingspook, lederen stuur en automatisch dimmende binnenspiegel is deze auto helemaal compleet.
Nieuwsgierig geworden? Neem snel contact op om een afspraak te maken.
Zie 18 foto's op onze website: www.AlwaysBetterCars.nl
Heeft u interesse in een auto of heeft u een vraag? Neem gerust contact met ons op. Wij doen ons best om u zo snel mogelijk te helpen.